Centrum Sztuk i Sportów Walki

Historia przedsiębiorstwa sięga lat dwudziestych ubiegłego stulecia i jest związana z miastem Zeulenroda we wschodniej Turyngii.

Firma BAUERFEIND AG to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w zakresie ortopedycznych środków pomocniczych. Celem firmy jest przyczynić się nowoczesnymi środkami pomocniczymi do tego, aby ludzie aż do późnej starości mogli prowadzić aktywne życie bez dolegliwości. Terapeutyczne aktywne stabilizatory i ortezy ortopedii Bauerfeind wyznaczają standardy w zakresie środków pomocniczych. Wspomagają one proces zdrowienia po przebytych urazach, w przypadku występowania zmian degeneracyjnych i po przebytych operacjach, gwarantując powrót do sprawności ruchowej. Stosowanie przez Bauerfeind wysokich standardów zapewnia wysoką skuteczność produktów.

Wszystkie aktywne stabilizatory ortezy spełniają wymogi ustawy o wyrobach medycznych i dyrektywy UE93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Wszystkie materiały używane do produkcji są nieszkodliwe i przebadane pod tym kątem.

Produkty Bauerfeind spełniają nie tylko podstawowe standardy, lecz także najwyższe wymagania co do jakości, skuteczności i komfortu noszenia. Potwierdzają to regularne procedury kontrolne, po przejściu których nasze produkty mogą być opatrzone stosownymi certyfikatami i znakami. Także wzornictwo aktywnych stabilizatorów i ortez, medycznych wyrobów uciskowych i wkładek ortopedycznych decyduje o tym, że pacjenci sięgają po konkretne produkty. Z tego powodu już w fazie konstrukcyjnej przykładamy dużą wagę do odpowiedniego wyglądu, który podkreśli sposób działania naszych produktów. Za takie podejście firma Bauerfeind została wielokrotnie wyróżniona.

Zapraszamy do sklepu